استودیو آتیار ضمن خوش آمد گویی به شما برای ورود به وبسایت خود این اتفاق زیبا را به فال نیک می گیرد به امید آنکه همین بازدید ساده آغاز همکاری های مشترک بین ما و شما باشد.

قالبا هدف از برپایی هر واحد شغلی کسب درآمد و تامین نیازهای بنیانگذاران آن می باشد، ولی ما با اعتقاد والاتری گام در این عرصه گذاشته ایم، از جمله ارضای حس سیری ناپذیر ارائه ایده و انجام کارهای بیشتر و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و از همه مهمتر ارتباطات بیشتر با دوستان بیشتر که این یکی از نیازهای بشر در تمام دوران بوده.

در تمام سال های فعالیتمان هدفمان جلب رضایت تمام مشتریان و در تماس ماندن با آنها در کنار جذب مشتریان جدید بوده است، که مهمترین راه برای حفظ ارتباط با مشتریان قدیممان ارائه کارهای جدیدتر و ایده های نو ، پشتیبانی کارآمد و همراهی با آنها بوده است.

خدمات ما عبارتند از ایده پردازی در امر تبلیغات، طراحی وبسایت های اینترنتی، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، طراحی گرافیک.

 

طراحی وبسایت:

 • خدماتی نظیر طراحی وبسایت های شرکتی و صنایع تولیدی
 • راه اندازی فروشگاه های اینترنتی
 • وبسایت های خدماتی و رزرواسیون
 • پرتال های تجاری
 • بهینه سازی سایت
 • باز سازی سایت های قدیمی و بروزرسانی آنها و...

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

یکی از واجبات در دنیای تبلیغات امروز داشتن مواد اولیه بصری ست که یکی از این مواد اولیه عکسی از محصول و یا عکسی مفهومی برای ارائه هدف می باشد. که این هدف الزاما یک محصول نیست و می تواند تصویر بیانگر خدمات باشد.

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه ان به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد ٬ در این شاخه از عکاسی ،عکاس با استفاده از تججهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود . به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند ُ در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است : نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا . در این میان بعضی از عکاسان صنعتی سعی می کنند با طراحی دکورهای ساده منطبق با کاربردهای کالای مورد عکاسی کمی جنبه کاربردی تر به عکس داده و عکس را از آن سادگی آزاردهنده عموم عکسهای صنعتی نجات دهد ُ که بعضا بسیار سودمند واقع می شود و جذابیت بصری عکس را دو چندان می کند و گاه با اکمی اغراق و بی تجربگی دکور بر سوژه غلبه می کند و خود را در عکس بیشتر به رخ می کشد ُ که این امر به تجربه یک عکاس صنعتی بر می گردد که تا چه میزان و چگونه دکور پس زمینه را تهیه و اجرا کند که به جذابیت کالا کمک کند ضمن اینکه خود دکور در حاشیه قرار داشته باشد .

عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوضه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی به اندازه عکاسی تبلیغاتی نظرات سفارش دهنده در کار دخیل نیست. با توجه به این نکته مهم به عقیده من عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند ، نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند و با توجه به هدف نهایی کار ، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز ، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.

 

طراحی گرافیک

بطور خلاصه، طراحی گرافیک ، شامل انتقال پیغام از طریق بصری می باشد. در نتیجه، طرح بر اساس پیام، شکل و فرم خواهد گرفت.  و ما خود را در ضمینه ی طراحی گرافیک بسیار توانمند دانسته و به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان در طرح های گرافیکی داراییم. برخی از خدمات واحد طراحی گرافیک آتیار :

 • طراحی و تعریف هویت بصری سازمانی ( Branding Guide line )
 • طراحی نشانه تصویری ( لوگو ) و نشانه نوشتاری ( لوگو تایپ یا مونو گرام )
 • طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی
 • طراحی مجموعه اوراق اداری ( سربرگ ، پاکت ها ، کارت ویزیت و . . . )
 • طراحی بسته بندی محصولات
 • طراحی تابلو های تبلیغاتی
 • طراحی گرافیک صفحات وب سایت
 • صفحه آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات