توسط میثم صدقی در بلاگ بازدیدها 5564

گرافنا- پوستر بیست و ششمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر پس از اصلاحات جزیی منتشر شد. این پوستر را یونس رجبی طراحی کرده است.

توسط میثم صدقی در بلاگ بازدیدها 5131

1- Illustration یا ایلوستراسیون: به معنای تصویرسازی-تصویرگری، در مفهوم کلی، به شاخه ای از هنرهای تجسمی می گن که شامل یکی از موارد، طراحی، عکاسی و نقاشی یا 

توسط میثم صدقی در بلاگ بازدیدها 4400

"آندریاس فرانک" عکاس اتریشی به منظور برپایی نمایشگاه جدید خود، دنیای افسانه ای شبیه به آتلانتیس را در زیرآب خلق کرده که برای دیدن آن باید به لباس غواصی و کپسول اکسیژن تجهیز شد.

توسط میثم صدقی در بلاگ بازدیدها 5284

کتاب پوستر فرهنگ و امنیت در فضای مجازی در بر گیرنده ی پوسترهای برتر طراحی شده در ورکشاپ محمد اردلانی در 56 صفحه و شمارگان 15000 نسخه منتشر شد.

توسط میثم صدقی در بلاگ بازدیدها 3642

گرافنا- در حاشیه برگزاری ورکشاپ گرافیک و بازارپسندی محصولات در مجتمع آموزشی کیش مهر، حامد بیدی (طراح گرافیک) با دکتر امین اسدالهی مدرس این ورکشاپ، گفتگویی راجع به گرافیک تبلیغاتی در ایران انجام داده که متن کامل آن پیش روی شماست.

تکنولوژی وب

درباره آتیار

آتی در زبان پارسی به معنی آینده می باشد که زمانی پیش روی ماست و یار به معنای دوست و همراه و همدل و همزبان است. آتیار با ترکیبی هوشمندانه از این دو کلمه بی شک می تواند یبانگر اعتقاد و دیدگاه ما برای این مهم باشد که همیشه در کنار مشتری خواهیم بود و او را برای رسیدن به هدفش کمک کنیم. دیدگاهمان این ست که هم از زاویه ای نزدیک و هم از زاویه ای کلی به مسایل می نگریم و آنها را مورد ارزیابی قرار می دهیم.